Náš příběh

Firmu SOLITER parket s.r.o. jsme založili v dubnu 2003. Jsme "rodinná společnost"
a víme, co Vám nabízíme. Každý projekt si hlídáme od začátku až do konce.

Hlavním předmětem činnosti je podlahářství. Zaměřujeme se na dodání i montáž podlah a teras. Struktura našich zákazníků je velmi různorodá. Převážnou část však tvoří stavební firmy, které si zvykly na náš dobrý servis, dobrou komunikaci se zákazníkem a na stavbě v jejím průběhu. Rozhodující je ovšem jejich spokojenost s kvalitou prováděných prací.

Díky našemu dobrému servisu, preciznosti provedených detailů a dodání vysoce kvalitního a ověřeného materiálu si nás oblíbili i architekti a interiéroví designéři. Například s architektonickým ateliérem OOOOX s.r.o. jsme spolupracovali na projektu SQUAT iD23 v Pařížské ulici v Praze

Počet vlastních zaměstnanců kolísá mezi 18 – 20. Samozřejmě i my se potýkáme, stejně jako celé stavebnictví, se sezonností prací. Proto si najímáme na větší akce vyučené podlaháře, s kterými ovšem spolupracujeme již řadu let. V žádném případě se nejedná o náhodně sehnané dělníky, kvalita pokládky je vždy hlavní.

Podlaha je základním a největším kusem nábytku v interiéru a svým designem dokáže výrazně ovlivnit atmosféru místnosti. Terasy jsou zase místem, kde odpočíváme, čerpáme nové síly, scházíme se s rodinou a s přáteli. Jejich výběr si určitě zaslouží Vaši pozornost. U nás v SOLITER parket se snažíme, aby každá podlaha i terasa byla výjimečná a dělala Vám dlouho radost. Naším cílem je, abyste se doma i venku cítili luxusně.

Příklad našich realizací

Firma BM Develop projekt La Crone

Firma Crestyl

Firma CTR Group

Firma Trigema a.s.